2. /
  4. /
  5. Victoria nad Victorią
IMPRESJA KROTOSZYN

Pewne zwycięstwo odniosła w sobotę drużyna Piasta Kobylin. Podopieczni trenera Marka Nowickiego pokonali na wyjeździe Victorię Laski 3:0. Mogli wygrać nawet wyżej, lecz nie wykorzystali rzutu karnego.

W 34. minucie wynik spotkania otworzył Jakub Szymanowski, popisując się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego z ok. 25 metrów. Jeszcze przed przerwą Piast podwyższył na 2:0. Prawą stroną przedarł się Mateusz Wachowiak, po czym zagrał do Tomasza Kokota. Podanie przeciął Patryk Werner, kierując piłkę do własnej bramki.

W drugiej odsłonie kobylinianie postawili kropkę nad i, strzelając trzeciego gola. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Edwina Marchewki wykończył Szymon Wosiek, ustalając wynik meczu. Piast miał jeszcze rzut karny – po faulu na Szymanowskim, ale strzał Patryka Kamińskiego z 11 metrów obronił golkiper Victorii.

Victoria Laski – Piast Kobylin 0:3 (0:2)

BRAMKI: 0:1 – Jakub Szymanowski (34’ wolny), 0:2 – Patryk Werner (40’ samobójcza), 0:3 – Szymon Wosiek (72’)

PIAST: Poślednik – Kubiak, Snela, Wosiek, Marchewka – Mac. Wachowiak (60’ Jędrzejak), M. Kurzawa, Szymanowski (72’ Szymanowski), Kamiński – Kokot, Mat. Wachowiak (65’ Kowalski)