2. /
  4. /
  5. Tur za mocny dla...
Vidia film tekst

Drugą z rzędu dotkliwą porażkę odniósł Piast Kobylin. Tydzień po tym, jak ekipa trenera Jarosława Ploty uległa 0:4 Wilkom Wilczyn, z kobylinianami rozprawił się Tur 1921 Turek, zwyciężając 4:1.

Przyjezdni po pierwszej połowie prowadzili 2:0 po golach Beniamina Trzepacza i Szymona Ignaczaka. W 58. minucie wynik podwyższył Michał Ignaczak. Kwadrans przed końcem Piast odpowiedział honorowym trafieniem Mateusza Wachowiaka, a niedługo potem wynik ustalił M. Ignaczak.

W środę Piast zmierzy się na wyjeździe z zamykającymi tabelę Zielonymi Koźminek.

Piast Kobylin – Tur 1921 Turek 1:4 (0:2)

BRAMKI: 0:1 – Beniamin Trzepacz (20’), 0:2 – Szymon Ignaczak (23’), 0:3 – Michał Ignaczak (58’), 1:3 – Mateusz Wachowiak (76’), 1:4 – Szymon Ignaczak (78’)

PIAST: Sobieraj – Kurzawa, S. Wosiek, Kowalski, Frąckowiak – Wciórka (66’ E. Jędrzejak), Szymanowski (86’ Szwarczyński), Kokot, Kamiński (86’ K. Jędrzejak) – Smektała, Wachowiak