2. /
  4. /
  5. Trzy razy brąz na...
Vidia film tekst

2370 zawodników, reprezentujących 210 klubów z 32 krajów, startowało w 13. Międzynarodowym Grand Prix Karate Polish Open w Bielsku-Białej. Trzy brązowe medale wywalczyli zawodnicy UKS Shodan Zduny.

Jest to największy turniej karate w tej części Europy. W kata indywidualnym master C na trzecim stopniu podium stanął Jarosław Adamski, trener UKS Shodan. Brązowe medale w kata drużynowym zdobyły także zdunowkie drużyny: U’14 w składzie: Matylda Ozga, Zofia Duczmal oraz Anna Streubel i U’12 w składzie: Marta Streubel, Zuzanna Szymańska i Natasza Adamska.

Na piątych miejscach zmagania zakończyli Aleksandra Adamska w kata poniżej 8 lat oraz zespół chłopców (Jakub Romański, Jakub Formanowski i Maurycy Maciaszek) w kata drużynowym U’18. Ponadto Marta Streubel była siódma w kata U’9, Matylda Ozga uplasowała się na dziewiątej lokacie w kata U’14, a Katarzyna Trafankowska zajęła 15. pozycję w kata juniorek.