2. /
  4. /
  5. W krajowej czołówce
Mayor Ink

Zawodnicy UKS Dwójka Milicz, jako jedna z trzech najlepszych ekip na Dolnym Śląsku, wywalczyli kwalifikację do ogólnopolskiego finału w Katowicach. Po emocjonujących bojach zajęli 24 miejsce w kraju.

Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o puchar Kinder Joy of Moving w kat. trójek chłopców odbył się w ostatni weekend czerwca. Na początku miliccy siatkarze ograli BVT Białystok wynikiem 2:1 (15:7,19:21,11:6) i przegrali z AS Stal Nysa rezultatem 1:2 (10:15, 15:13, 9:11). Pozwoliło im to, z drugiego miejsca w grupie, awansować do zmagań wśród czołowych 32 drużyn w Polsce.

W kolejnej fazie zawodnicy Dwójki ulegli 0:2 (6:15, 6:15) teamowi z Suwałk i pokonali 2:0 (15:5, 15:7) ekipę z Sulęcina. Wcześniejsza porażka po tie-breaku z reprezentantami Nysy sprawiła, że miliczanie minimalnie znaleźli się za burtą w walce o grę wśród najlepszych szesnastu drużyn.

Na koniec zmagań po tie-breaku miliczanie ulegli Watasze Lubin, co sprawiło, że uplasowali się na 24 pozycji w turnieju.