Medalowy sukces Shodana na Arashi Cup w Legnicy
- Strona Główna
- /
- Aktualności
- /
- Medalowy sukces Shodana na...
22 lutego UKS Shodan Zduny zainaugurował nowy sezon startowy, biorąc udział w prestiżowym turnieju Arashi Cup. W zawodach w Legnicy wystartowało ponad 350 karateków z 33 klubów z Polski, Niemiec i Czech. Shodaniacy zaprezentowali się znakomicie, zdobywając w klasyfikowanych konkurencjach 5 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych medali, co pozwoliło im zająć trzecie miejsce w punktacji klubowej. To doskonały wynik, który potwierdza formę i zaangażowanie zawodników.
Młodsi zawodnicy również nie zawiedli – w konkurencjach kata początkujących, kumite fantom i kihon wywalczyli dodatkowo 5 złotych i 3 srebrne medale. Pierwszy duży start w sezonie pokazał, że Shodan nie boi się nowych wyzwań, nawet w wyższych kategoriach wiekowych.
Ogromne brawa należą się wszystkim zawodnikom za waleczność, determinację i osiągnięte sukcesy. Podziękowania kierowane są również do rodziców, którzy wspierali młodych karateków swoją obecnością i dopingiem. To był bardzo udany start, choć pozostaje pytanie, jakie wyniki mogliby osiągnąć, gdyby wszyscy najmocniejsi zawodnicy Shodana mogli wziąć udział w zawodach.
Shodan zaprasza wszystkich do swojego zespołu – to klub, który łączy pasję, rozwój i radość z uprawiania karate. Karate to nie tylko sport, to przygoda i sposób na życie.
Najważniejsze sukcesy Shodana na Arashi Cup:
Kata indywidualne:
- U10 dziewczęta: 1. miejsce Dominika Bąkowska, 3. miejsce Julia Wachowiak
- U10 chłopcy: 3. miejsce Wiktor Kandzierski
- U12 dziewczęta: 1. miejsce Sara Bednarek
- U14 dziewczęta: 1. miejsce Aleksandra Adamska, 2. miejsce Nikola Jasińska
- U16 dziewczęta: 2. miejsce Sara Glinka, 3. miejsce Natasza Adamska
- U18 dziewczęta: 2. miejsce Natasza Adamska, 3. miejsce Anna Stanisławska
Kata drużynowe:
- U12 dziewczęta: 2. miejsce (Sara Bednarek, Dominika Bąkowska, Julia Wachowiak)
- U14 dziewczęta: 1. miejsce (Aleksandra Adamska, Anna Choma, Nikola Jasińska)
- U18 dziewczęta: 1. miejsce (Aleksandra Adamska, Anna Choma, Nikola Jasińska)
Kumite indywidualne:
- U14 chłopcy +45 kg: 3. miejsce Mateusz Liberski
- U16 chłopcy +70 kg: 3. miejsce Mateusz Liberski
Fantom:
- U10 dziewczęta: 1. miejsce Dominika Bąkowska
- U12 dziewczęta: 1. miejsce Sara Bednarek
Shodan kolejny raz udowodnił, że jest wielkim klubem w małym mieście.
(PAW)
Fot. UKS Shodan Zduny
Comments are closed