2. /
  4. /
  5. Krotoszynianie w Biegu Lupusa
GEPEES

Krotoszyńscy zawodnicy startowali w XVII Biegu Lupusa o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce. Najlepiej z tego grona spisał się Sergiusz Sójka.

Zawody odbyły się 20 maja w Bartkowie, a organizatorem był Klub Biegacza Lupus Oleśnica. Dystans 10 km najszybciej pokonał Bartłomiej Stajniak, który uzyskał czas 32:12.

KS Krotosz reprezentowało pięciu biegaczy. Najszybszy z nich był Sergiusz Sójka (37:55), który uplasował się na 13. miejscu w open i okazał się najlepszy w kategorii wiekowej M20. Z kolei Artur Marek (38:51) był trzeci w kategorii M50 i 18. w open. Tuż przed nim finiszował Piotr Grzempowski (38:48). Ponadto 22. pozycję zajął Karol Olejniczak (40:11), a na 30. uplasował się Krzysztof Kasprzak (43:13).

W biegu startował też jeden przedstawiciel Krotoszyńskiej Grupy Biegowej. Michał Brylewski (45:31) znalazł się na 39. lokacie.