3. Aktualności
  4. /
  5. Hat trick Spaleniaka
BETA

Astra Krotoszyn w sobotę ograła LZS Cielcza 4:2. Do wywiezienia trzech punktów mocno przyczynił się Damian Spaleniak, zdobywając trzy bramki.

Pierwszy gol należał do krotoszynian, za sprawą trafienia D. Spaleniaka w 12. minucie. Chwilę później dla miejscowych odpowiedział Piotr Palczewski. Do przerwy obie ekipy dorzuciły jeszcze po jednej bramce. Dla Astry ponownie strzelił D. Spaleniak, a gospodarzom powód do radości dał strzał Jakuba Nowaka.

Dwubramkowy remis utrzymywał się przez większość drugiej połowy, ale końcówka meczu należała do podopiecznych Leszka Krutina. W 89. minucie prowadzenie gościom zapewnił Patryk Sikora i wydawało się, że to ostatni gol w meczu. Jednak trzy minuty później bramkę dorzucił jeszcze D. Spaleniak, dzięki czemu mógł świętować zdobycie hat tricka.