3. Aktualności
  4. /
  5. Finisz na szóstkę
MDECOR

Zakończenie sezonu dla piłkarzy Astry Krotoszyn było prawdziwym festiwalem strzeleckim. Podopieczni Leszka Krutina na wyjeździe rozgromili zamykającego tabelę Piasta Poniec rezultatem 6:0.

Krotoszynianie od początku dyktowali warunki. Prowadzenie od 15. minuty zapewnił gol Patryka Powalisza. 20 minut później na listę strzelców wpisał się Filip Brink, ustalając drubramkowe prowadzenie do przerwy. W 50. minucie futbolówkę w siatce umieścił Damian Spaleniak.

W końcówce przyjezdni po prostu znokautowali gospodarzy, dorzucając jeszcze trzy trafienia. W 81. minucie F. Brink mógł świętować dublet, dwie minuty później gola zdobył Kacper Kurzawa, a w 87. minucie dzieła zniszczenia dopełnił Mateusz Ziemiański.

Po tym zwycięstwie oraz porażce rezerw KKS-u Kalisz z Kanią Gostyń, Astra Krotoszyn zakończyła sezon na piątym miejscu w tabeli V ligi.