2. /
  4. /
  5. Ekipa A Seree Tee...
TALENT STUDIO

Na 27 meczach zakończyła się seria spotkań bez porażki ekipy A Seree Tee. Ubiegłoroczni triumfatorzy Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w szóstej kolejce obecnych rozgrywek przegrali z Żubrami 4:7.

AST ostatnią porażkę poniosło w lutym 2015 roku! Od tego czasu zespół ten wygrał 25 meczów i dwa zremisował. Tę niesamowitą serię przerwały Żubry, które wygrały z mistrzami. Do przerwy spotkanie było bardzo wyrównane, minimalnie lepsze były Żubry. Po zmianie stron ekipa AST ruszyła do ataków, ale rywale wyprowadzali zabójcze kontry i wyszli na prowadzenie 5:1. Wprowadzenie lotnego bramkarza pomogło obrońcom tytułu jedynie zmniejszyć straty. Ostatecznie więc Żubry zwyciężyły 7:4. Na szczególne pochwały zasłużył strzelec trzech goli – J. Kłobusek.

Pewną wygraną odniósł Pro-Met, który wskoczył na podium rozgrywek. Koźmiński team pokonał 8:3 Luntrusy. Trzy trafienia dla Pro-Metu zanotował M. Szulc.

Najbardziej zacięty pojedynek rozegrały MTV Rozdrażew i LZS Kobierno-Tomnice. W pierwszej połowie MTV prowadziło 2:1, by po chwili przegrywać 2:3, a niedługo potem znów prowadzić. Tak więc ta część spotkania zakończyła się wynikiem 4:3 dla MTV. Po zmianie stron nadal trwała wymiana ciosów, z której zwycięsko wyszli rozdrażewianie – 6:5. Trzy razy do siatki trafił K. Krystek, a po dwa gole strzelili F. Wosiek i T. Jagła.

Drużyna Igloo rozbiła Juniorów Astry, wygrywając 8:1. Trzy razy na listę strzelców wpisał się B. Galewski. Z kolei Octagon już do przerwy prowadził 4:1 z Ekipą z Sulmierzyc 4:1. Po zmianie stron team z Koźmina Wlkp. kontrolował sytuację i zwyciężył 7:4. Trzy bramki zdobył R. Kołodziej, a dwie – M. Nowak.

Na zakończenie szóstej serii doszło do derbów osiedla Szare Szeregi. Od samego początku lepszy był Dream Team, który wygrał z Tornadem 12:6. Cztery gole dla przegranych strzelił T. Wieczyński, a po trzy razy do siatki trafiali G. Gmerek, D. Maciejewski i D. Piwowar.