2. /
  4. /
  5. Dobre starty w stolicy...
PANCOM

W połowie czerwca reprezentanci Black Aqua Krośnicka Przystań udali się do Poznania na Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu. Nasza ekipa ze stolicy Wielkopolski przywiozła siedem medali.

Najlepiej spisał się Mateusz Twaróg, który trzykrotnie stanął na podium – na 400 m stylem zmiennym zdobył złoto, na 200 m stylem dowolnym był drugi, a na 400 m stylem dowolnym zajął trzecie miejsce.

Dwa brązowe krążki wywalczyła Patrycja Giewiada, która była trzecia i na 50 m stylem dowolnym, i na 200 m stylem dowolnym. Ponadto Marcin Maryjowski uplasował się na drugiej pozycji w konkurencji 400 m stylem zmiennym, a Małgorzata Kamińska zajęła taką samą lokatę na 400 m stylem dowolnym.