Sport

Krotoszyńska policjantka na podium

2024-05-02
W dniach 26-28 kwietnia we Wrocławiu odbyły się X Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Świetne wyniki krotoszyńskiej policjantki pozwoliły jej zdobyć aż trzy krążki.
Koźminianka pobiła rekord Polski!

2024-05-01
Lena Maciejewska, koźminianka reprezentująca barwy Energetyka Poznań, doskonale spisała się na zawodach w stolicy Wielkopolski. Ustanowiła nowy krajowy rekord w kategorii U-16.
Kwiecień żegnali przy stołach

2024-05-01
Ponad 50 uczniów toczyło zmagania w Mistrzostwach Szkół Gminy Kobylin w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Kobylina. Rywalizacja w czterech kategoriach wiekowych odbyła się ostatniego dnia kwietnia.
Rywalizowali w licznym gronie

2024-05-01
Pod koniec kwietnia reprezentanci KS Krotosz brali udział w XII Mistrzostwach Ostrzeszowa w Pływaniu. W sumie w zawodach uczestniczyło 280 zawodników z 23 klubów.
Punkty zostały w Kaliszu

2024-04-28
Astra Krotoszyn w niedzielę zagrała na wyjeździe z rezerwami KKS-u Kalisz. W bezpośrednim starciu o piąte miejsce w lidze nasza drużyna przegrała 1:2.
Kolejny sukces Czesława Roszczaka

2024-04-25
20 kwietnia w czeskim mieście Kolin odbyły się zawody w pięcioboju rzutowym. Do rywalizacji w kategorii Masters stanęło 12 zawodników w różnym wieku. Najstarszym uczestnikiem zmagań był łagiewniczanin Czesław Roszczak, który zdobył srebrny medal.
Inauguracja sezonu rowerowego

2024-04-25 / Sport
14 kwietnia, przed południem, z parkingu przy Gminnym Ośrodku Sportu, setka entuzjastów rowerowych wyruszyła w trasę po malowniczych drogach gminy Koźmin Wlkp. i okolic, aby oficjalnie otworzyć sezon rowerowy w Koźminie Wielkopolskim. Trasa liczyła prawie 50 kilometrów.
Dołącz do drużyny!

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa w Krotoszynie trenują na dworze! Dołącz do drużyny i zagraj w piłkę nożną z rówieśnikami na świeżym powietrzu.
Trener Piasta z licencją

2024-04-23
Dominik Snela, trener Piasta Kobylin, ukończył niedawno kurs trenerski, zdobywając licencję UEFA B.
Zabrakło tylko kropki nad i

2024-04-21
W niedzielę Astra Krotoszyn podejmowała umiejscowioną znacznie niżej w tabeli Rawię Rawicz. Po strzałach naszej drużyny futbolówka obijała słupki, poprzeczkę i szybowała centymetry ponad bramką, ale za nic nie chciała trafić do siatki. Ostatecznie, mimo przewagi gospodarzy, padł bezbramkowy remis.
Monika Jadczak z medalem

2024-04-19
13 kwietnia w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, w gminie Czerwonak, odbyła się pierwsza edycja zawodów Audi Franowo Cave Triathlon. Krotoszynianka, Monika Jadczak, wywiozła z nich brązowy krążek.
Rywalizacja z klasą

2024-04-18
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie 17 kwietnia zorganizował III edycję Międzyklasowego Turnieju Piłki Nożnej ZSTO.
Ambitne plany szkolenia biegaczy

2024-04-17
Szymon Winiarski, który od kilku lat specjalizuje się w biegach na średnim i długim dystansie, został oficjalnie instruktorem lekkiej atletyki. Ukończenie kursu trenerskiego ma otworzyć furtkę do szkolenia nowych pokoleń krotoszyńskich biegaczy.
Stawali na podium trzykrotnie

2024-04-16
Julia Bielawna i Nicolas Jędrzejak 13 kwietnia reprezentowali barwy KS Krotosz na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Sprincie o Puchar Klubu Kibica. Ze zmagań w Świebodzicach wrócili z trzema brązowymi krążkami.
Trzy gole, trzy punkty

2024-04-14
W sobotnim starciu Astra Krotoszyn podejmowała uplasowaną na trzecim miejscu Krobiankę Krobia. Ligowa pozycja rywali nie przestraszyła naszej drużyny, która już w pierwszej połowie trafiała trzykrotnie i nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa.
Cztery medale z Mediolanu

2024-04-13
Mikołaj Ratayczyk, przedstawiciel klubu Checkmat Krotoszyn, pod koniec marca brał udział w międzynarodowym turnieju Milan Open IBJJF. Dzięki świetnej postawie wywalczył cztery krążki, w tym jeden złoty.