2. /
  4. /
  5. Ambitna walka z liderem
webTax

Astra Krotoszyn w niedzielę udała się na ligowe starcie do Śremu, aby zmierzyć się z tamtejszą Wartą. Nasza drużyna podjęła równą walkę z gospodarzami, ale ostatecznie uległa 0:1.

Dzielność krotoszynian, którzy zostawili wiele sił na boisku, pozwoliła na utrzymanie bezbramkowego remisu do przerwy. Tuż po zmianie stron, w 46. minucie spotkania miejscowym udało się otworzyć wynik meczu, za sprawą bramki zdobytej przez Briana Torrado. Jak się później okazało, był to jedyny gol spotkania.

Po dopisaniu trzech punktów i niespodziewanej porażce Zawiszy Łęka Opatowska, śremianie powrócili na fotel lidera V ligi. Sama porażka z liderem, zwłaszcza w takim stylu, nie powinna szczególnie martwić naszej drużyny. Jednak nie dopisując żadnych punktów, pozostając na szóstej lokacie w tabeli, Astra może już czuć na plecach oddech doganiającej ją Kani Gostyń.