2. /
  4. /
  5. Koźmińskie Orły w gazie
DiamondHair

W 23. kolejce V ligi Biały Orzeł Koźmin Wlkp. pokonał 2:0 ekipę GKS-u Rychtal. Bohaterem spotkania był Szymon Pacholski – strzelec obu goli. Była to trzecia wygrana z rzędu koźmińskiej drużyny.

W pierwszej połowie obaj bramkarze zachowali czyste konto. Żadna z drużyn nie podejmowała zbędnego ryzyka, a najgroźniejszymi sytuacjami były stałe fragmenty gry.

Po przerwie podopieczni Adama Zielińskiego śmielej zaatakowali i po kilku minutach przyniosło to efekt w postaci trafienia Szymona Pacholskiego, który już chwilę wcześniej mógł zdobyć bramkę, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z golkiperem GKS-u. Jakiś czas później współpraca Jakuba Namysłowskiego i Pacholskiego niemal zakończyła się kolejnym golem. Niemal, bo tym razem skutecznie interweniował bramkarz. Już w doliczonym czasie po asyście Namysłowskiego Pacholski po raz drugi skierował piłkę do siatki, ustalając wynik spotkania.

W następnej kolejce czekają nas derby powiatu. W Krotoszynie Orły zmierzą się z miejscową Astrą.

BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. – GKS Rychtal 2:0 (0:0)

1:0 – Szymon Pacholski (54)

2:0 – Szymon Pacholski (92)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Janowski, Roszczak, Konopka, Oleśków, Hajdasz (83’ Kasprzak), Nowakowski (90’ Kęsy), Pacholski, Konieczny, Czabański, Namysłowski