2. /
  4. /
  5. Cztery medale Nippona
Mayor Ink

Z czterema medalami wrócili zawodnicy ASW Nippon Krotoszyn z Międzynarodowego Turnieju Karate „Puchar Gór Opawskich”. Zawody odbyły się 10 listopada w Prudniku.

Turniej zorganizowano z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodników z 15 klubów z czterech państw.

Karatecy krotoszyńskiego klubu wywalczyli cztery medale. Złoty krążek zdobyła Maja Dolata w kata 8 lat. W kumite 14-15 lat drugi był Filip Mosz. Z kolei na najniższym stopniu podium stanęły Maja Dolata (kumite 8-9 lat) oraz Julia Mosz (kumtite 14-15 lat).

Na piątych miejscach zmagania ukończyli Patryk Matysiak (kata 10 lat) oraz Anna Chlebowska (kumite 10-11 lat).