2. /
  4. /
  5. Medale zapaśników Ceramika
Mayor Ink

Zapaśnicy LKS Ceramik Krotoszyn rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych oraz I Pucharze Polski w Białogardzie. W tej drugiej imprezie świetnie spisał się Robert Baran, wygrywając zmagania w kategorii 125 kg.

X Memoriał Marcina Jureckiego, połączony z Pucharem Polski, odbył się w Białogardzie. Jedynym reprezentantem Ceramika był tam Robert Baran. Nasz zapaśnik rozpoczął turniej od wygranej 11-0 z Denisem Mateyko (UKS Iron Bulls), a następnie okazał się lepszy od reprezentanta Niemiec, Marcela Bohme (5-0). W finale Robert pokonał kolejnego Niemca, Robina Feelinaela (12-2).

Na początku kwietnia LKS Ceramik był organizatorem Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Poza zawodnikami z naszego województwa w zawodach rywalizowali zapaśnicy Bizona Milicz.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Ceramik. Reprezentanci naszego klubu wywalczyli 12 złotych medali, 15 srebrnych i 16 brązowych. Zarząd LKS Ceramik dziękuje rodzicom za pomoc w organizacji turnieju oraz Dariuszowi Filipczakowi, Januszowi Krysmalskiemu i Marcinowi Miłkowskiemu za pomoc w transporcie sprzętu na zawody.