2. /
  4. /
  5. Aktywny weekend dla drużyn...
TALENT STUDIO

Miniony weekend obfitował w emocje na stadionie miejskim w Miliczu. Obie drużyny juniorów KS Barycz Milicz rozegrały swoje mecze, dostarczając kibicom wiele radości, ale także momentów refleksji.

W VII kolejce II ligi okręgowej juniorów starszych, drużyna KS Barycz Milicz podejmowała na własnym boisku zespół Olympic Junior II Wrocław. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:0.Bramki zdobyli:Fabian Stokłosa , Paweł Samulski, Michał Turewicz .

Juniorzy starsi KS Barycz pokazali swoją dominację na boisku, kontrolując przebieg meczu od pierwszego gwizdka aż do końca. Zespół wykazał się świetną organizacją gry, skutecznością w ataku i solidną obroną, nie pozwalając rywalom na zdobycie ani jednej bramki.

Niedzielny mecz III ligi okręgowej juniora młodszego między KS Barycz Milicz a STS Sokół Smolec nie potoczył się po myśli gospodarzy. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11:00, a już w pierwszej połowie STS Sokół Smolec prowadził 4:0.

Po przerwie KS Barycz Milicz zdołała zdobyć honorowego gola, lecz rywale odpowiedzieli kolejnymi pięcioma trafieniami. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla STS Sokół Smolec. W trakcie spotkania nie zabrakło emocji i żółtych kartek, które sędzia musiał kilkukrotnie wyciągać.

To był weekend pełen sportowych emocji na stadionie miejskim w Miliczu. Pomimo porażki juniorów młodszych, zwycięstwo ich starszych kolegów pokazało, że drużyna KS Barycz Milicz ma ogromny potencjał i niejedno jeszcze pokaże na boisku. Kibice z niecierpliwością czekają na kolejne mecze i liczą na dalsze sukcesy swoich ulubieńców.