2. /
  4. /
  5. Miedź wywiozła z Sułowa...
GEPEES

W pojedynku czołowych ekip IV ligi Barycz Sułów przegrała na własnym obiekcie 0:1 z Miedzią II Legnica. Od 60. minuty gospodarze grali w dziewięciu.

W 56. minucie za faul drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Dawid Bąk. Ledwie cztery minuty później drugi żółty kartonik, za symulowanie, ujrzał Adrian Puchała, w efekcie czego Barycz od tego momentu musiała grać w dziewięciu przeciw jedenastce rywali.

Sułowianie dzielnie się bronili, ale w 87. minucie goście dopięli swego. Po zagraniu z narożnika pola karnego przed bramką Baryczy doszło do zamieszania, na 10. metrze do piłki dopadł Wiktor Bogacz i skierował ją do siatki, ustalając rezultat meczu.

W ostatniej tegorocznej kolejce drużyna z Sułowa zmierzy się na wyjeździe z liderem IV ligi – Słowianinem Wolibórz.