2. /
  4. /
  5. Nasi juniorzy na Grand...
BETA

Reprezentanci UKS Lider Milicz rywalizowali w III Grand Prix Dolnego Śląska Juniorów. Najlepszy start odnotował Franek Kucharski, który uplasował się na 14. pozycji.

Zawody, które odbywały się w hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego, przyciągnęły 68 młodych sportowców. Milicz, prócz wspomnianego wyżej F. Kucharskiego, reprezentowali Klaudia Kajda, która zajęła 23. miejsce, oraz Filip Szymczak, który został sklasyfikowany na 31. lokacie, a warto dodać, iż ten tenisista należy do kategorii żaków. Ponadto w turnieju wystąpiła Otylia Łochowska z gminy Krośnice, która zakończyła zmagania na 25. miejscu.